Внимание, работа интернет магазина приостановлена, о возобновлении приема заказов будет отдельное уведомление. Приносим искренние извинения.
Спасибо за понимание.

MoreFish - Напої

Evervess tonic скло

..

15 грн.

Новинка
7UP скло

7UP скло

..

15 грн.

Mirinda скло

..

15 грн.

Pepsi zero скло

..

15 грн.

Pepsi скло

..

25 грн.

Сік Sandora Апельсин

..

50 грн.

Сік Sandora Мультивітамін

..

50 грн.

Сік Sandora Томат

..

50 грн.

Сік Sandora Яблуко

..

50 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Бабусі завжди говорили, що не можна їсти всухом'ятку. І ми шануємо мудрість наших предків, тому включили в меню кілька прохолодних напоїв, якими ви зможете розбавити незабутній смак наших страв японської кухні. Mи, як сама уважна доставка в Харкові, позбавимо вас від необхідності бігти в найближчий магазин, щоб купити напої до суші. Дозвольте нам турбуватися про деталі і насолоджуйтеся приємним вечором у колі близьких людей.

Процес поїдання суші - це не просто швидкий перекус, це райська насолода свіжою рибою і гармонія смакових відчуттів. Саме тому так важливо правильно підібрати напій до салатів або суші-сету. Грунтуючись на особистих уподобаннях, ви без зусиль зможете це зробити, поглянувши на карту наших напоїв.

Абсолютно не важливо, на чому ви зупинили свій погляд: на салаті з тигровими креветками або на ролах з морським окунем. Який напій підібрали для себе: воду без газу або ананасовий сік. Ми готові виконати будь-який ваш каприз і після оформлення та оплати замовлення, наша доставка суші додому не змусить себе довго чекати.


Підпишіться на цікаві Звісточки